Charytatywny triatlon dla Szymka

Charytatywny triatlon dla Szymka

W niedzielne popołudnie 24.07.2022 na przasnyskim rynku odbył się piknik charytatywny. W ramach pikniku KS Przaśnik Przasnysz zorganizował zabawę sportową pod nazwą Charytatywny Triatlon dla Szymka. Zabawa polegała na pokonaniu trzech okrążeni różnymi sposobami: na rowerze (dziecięcym), w siedmiomilowych butach (gumofilcach) i biegiem po wypiciu 0,5 litra wody. Mimo dość trudnej formuły „zawodów” chętnych nie brakowało. Frekwencja nieco zaskoczyła organizatorów i pod koniec zabawy zabrakło medali dla uczestników, co nie zniechęcało kolejnych zawodników. Po zakończeniu rywalizacji zostały wręczone puchary dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek wśród dorosłych i dzieci.
Zwycięzcy triatlonu:
Juniorzy dziewczęta:
1. Lena Koszarska
2. Ewa Mucha
3. Iga Ślubowska
Juniorzy chłopcy:
1. Marcel Majkowski
2. Bartek Mucha
3. Karol Pajewski
Seniorzy kobiety:
1. Mariola Wiktorska – Jednorożec robi co może
2. Karolina Nerć – Asfaltlove Dziki
3. Ela Brzostek – KS Przaśnik Przasnysz
Seniorzy mężczyźni:
1. Kamil Majkowski – Maków Mazowiecki
2. Wowa Florow – Jednorożec robi co może
3. Darek Borczak – Jednorożec robi co może
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za świetną zabawę i dobre serducho!!!
Podczas zabawy udało się zebrać 735 zł, które wspomogą leczenie Szymka. Dodatkowo został wylicytowany rowerek na którym uczestnicy pokonywali jeden z dystansów za 190 zł !!!!
Zachęcamy do wzięcia udziału w innych sportowych przedsięwzięciach KS Przaśnik Przasnysz: do 20.08 trwa rywalizacja „Tour de Strefa” realizowana w formie zdalnej.
Zapraszamy również na ostatnie zawody z cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej na przasnyskie lotnisko w dniu 04.09.2022 r. Zapisy ruszą niebawem.
 
Close Menu