III Przasnyska Mila za Nami !!!

III Przasnyska Mila za Nami !!!

Trzecia edycja zawodów pod nazwą „Przasnyska Mila śladami św. Stanisława Kostki” odbyła się tradycyjnie na stadionie miejskim w Przasnyszu 17.09.2021 r.
Impreza organizowana przez Miasto Przasnysz i KS Przaśnik Przasnysz jest cyklicznie organizowana w ramach obchodów święta patrona Miasta Przasnysz – św. Stanisława Kostki.
W ramach sportowej zabawy rozegrano biegi na dystansach 1/8 mili (200 m), ¼ mili (400 m), 1000 m oraz główny bieg na 1 milę (1600 m). W zawodach wzięło udział łącznie 79 zawodników. W stawce biegaczy nie mogło zabraknąć reprezentacji z Urzędu Miasta Przasnysz. W głównym biegu na 1 milę do rywalizacji stanął zastępca burmistrza Miasta Przasnysz Pan Łukasz Machałowski.
Pan wiceburmistrz uroczyście otworzył zawody a na zakończenie wręczył pamiątkowe statuetki zwycięzcom biegów.
Impreza miała charakter zabawy ale sportowa rywalizacja była bardzo silna. Wyniki zawodów dostępne pod linkiem: http://catchtime.pl/wyniki/
 
W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta Przasnysz oraz Kierownictwu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu za pomoc i wsparcie w organizacji zawodów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników i przepraszamy za liczne organizacyjne wpadki.
Szczególne podziękowania kierujemy też do zaprzyjaźnionych klubów sportowych, które wystawiły najsilniejsze reprezentacje: „Jednorożec robi co może”, „Runners Team”oraz Mazovia Pro Activ Ciechanów.
 
Close Menu