IV ETAP ZIMNARA ZA NAMI

IV ETAP ZIMNARA ZA NAMI

WITAJCIE !!!
W dniu 25.01.2020 r. o godzinie 10:00 wystartował czwarty już etap ZiMNaR’a. Tym samym IX Zimowy Maraton Na Raty został przepołowiony.
Pogoda i tym razem nie uraczyła nas wyczekiwanym śniegiem. Mimo szaro-burej aury i wiatru na starcie stanęło 71 uczestników.
W biegu na 3,5 km na pierwszym miejscu wśród Pań uplasowała się Julia Cichocka z KS Przaśnik Przasnysz z czasem 16.03. To już czwarte zwycięstwo tej młodej zawodniczki.
Jako druga dobiegła Monika Majkowska z KS Maków Biega z czasem 17.47.
Trzecia dotarła Karolina Borowa z KS Przaśnik Przasnysz z wynikiem 19.04 zamykając miejsca na podium.
Wśród Panów w biegu na 3,5 km zwyciężył Mariusz Czaplicki z czasem 15.04, zajmując tym samym pierwsze miejsce.
Drugi na metę dobiegł Przemysław Borczak z Jednorożec Robi Co Może pokonując dystans w ciągu 15.17 minut. Trzeci zaś dobiegł Mateusz Goliaszewski osiągając wynik 15.19.

W dystansie na 7 km nie obyło się dziś bez niespodzianek.
Na czoło peletonu wysunęli się dwaj uczestnicy, którzy ramię w ramię wbiegli na metę z jednakowym czasem 25.18 zajmując ex aequo pierwsze miejsca. Panowie, o których mowa to Cezary Jaroszewski z KS Maków Biega oraz biegnący po raz pierwszy w tegorocznym ZiMNaRze Damian Świerdzewski z Klubu Następny Krok.
Drugiego miejsca zabrakło tym razem 
Trzecie miejsce zaś wybiegał Kacper Waszkiewicz z KS Maków Biega, który pokonał dystans w czasie 29.22.
Wśród Pań pokonujących trasę 7-miu kilometrów pierwsze miejsce zajęła Magdalena Tabaka z KS Przaśnik Przasnysz z czasem 35.33.
Chwilę po Niej druga na metę dotarła koleżanka z Przaśnika, Marta Smolińska z wynikiem 35.36.
Jako trzecia dobiegła dzisiejsza Solenizantka – Anita Jurkian z KS Przaśnik Przasnysz z wynikiem 39.11, przerywając tym samym kolorową wstęgę, która fantazyjnie trzymali Koledzy z Klubu. Odśpiewano Jej gromkie sto lat oraz podrzucano prawie do nieba. W końcu podwójna to była okazja – „18 -te urodziny” i trzecie miejsce w dzisiejszym Zimnarze.
Po biegu tradycyjnie rozpalono „połowinkowe ognisko”, przy którym można było się ogrzać, zjeść kiełbaski, wypić gorącą herbatkę i przyjemnie spędzić czas z uczestnikami zimowego biegu.

Dziękujemy Wszystkim za wspólne bieganie i tym samym zapraszamy w sobotę za tydzień 01 lutego , gdzie o godz. 10:00 znów usłyszymy głośne: trzy, dwa, jeden…START.

Wyniki oraz więcej zdjęć z dzisiejszego biegu można obejrzeć na stronie http://przasnik.pl/zimnar/

Close Menu