PIERWSZE SPOTKANIE SEKCJI BIEGOWEJ

PIERWSZE SPOTKANIE SEKCJI BIEGOWEJ

Spotkanie organizacyjne i pierwszy trening prowadzony przez KS Przaśnik Przasnysz na stadionie miejskim przyciągnął wielu sympatyków biegania. Prezes „Przaśnika” Grzegorz Łuniewski poprowadził spotkanie w 2 grupach: dziecięco – młodzieżowej i dorosłych. Po krótkim wprowadzeniu dotyczącym najważniejszych zasad funkcjonowania sekcji biegowej przeprowadził rozgrzewkę i kilka ćwiczeń. W spotkaniu uczestniczył sam burmistrz Miasta Przasnysz – Łukasz Chrostowski, który bardzo wspiera rozwój aktywności fizycznej i zabiegał o powstanie sekcji biegowej w Przasnyszu. Jak sam powiedział jest największym fanem KS „Przaśnik Przasnysz.

Uczestnicząca w treningu grupa byłą niezwykle barwna. W stawce można było znaleźć bardzo doświadczonych i wybitnych sportowców ale również zupełnie początkujących biegaczy. Były młode wilki o niespożytej energii oraz starzy wyjadacze z przebiegami jak sprowadzane samochody. Byli biznesmeni, księgowi, urzędnicy, uczniowie, kierowcy i wielu innych, którzy nie chcieli zdradzić swoich profesji. Wszyscy pełni pasji i pozytywnie nastawieni.

Liczymy, że kolejne treningi będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem. Przypominamy, że udział w treningach jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Zachęcamy do przyłączenia się do wspólnych ćwiczeń. Grzegorz Łuniewski prowadzący zajęcia jest trenerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i posiada na koncie wiele spektakularnych sukcesów swoich podopiecznych. W każdej chwili służy radą w ustaleniu planów treningowych i pomocą w poprawie wyników sportowych. Zachęcamy do udziału również wszystkich pasjonatów , którzy nie planują bicia rekordów ale chcą zamienić samotne bieganie po mieście na trening w doborowym towarzystwie.

Osoby, które będą chciały zaangażować się w działalność KS Przaśnik Przasnysz i identyfikować się z klubem będą mogły zostać jego członkami. Procedura wstąpienia do klubu jest bardzo prosta. Wystarczy pozytywne nastawienie, duże poczucie humoru i spełnienie warunków statutowych.

Statut klubu i deklaracje członkowskie wktórce zostaną udostępnione na naszej stronie.

Zapraszamy do udziału w treningach w każdy wtorek i piątek:

17:30 grupa dziecięco – młodzieżowa;

19:00 grupa dorosłych.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji ze spotkania na stronie GALERII Klubu oraz do odwiedzenia fb.

Close Menu