Przaśnik na „III Biegu Kurpiowskim Morsa”

W dniu 21 sierpnia 2021 r. odbył się „III Kurpiowski Bieg Morsa”” na dystansie 5 km. Start i meta zlokalizowany został na terenie kompleksu rekreacyjnego „Jezioro Krusko” w Serafinie.

Trasa biegu przebiegała w kompleksie leśnym rezerwatu SERAFIN z kilkoma przewyższeniami terenu, które urozmaicały i tak już ciekawy leśny krajobraz Borów Myszyńskich. Gospodarzem biegu był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych.

Klub KS Przaśnik Przasnysz reprezentowało pięcioro zawodników: Edyta Sobierańska, Michał Popławski, Paweł Grzybowski, Tomasz Sobieraj i Włodzimierz Puchała, którzy wywalczyli w swoich kategoriach wiekowych wysokie lokaty. I tak Edyta Sobierańska zajęła drugie miejsce ulegając tylko zawodniczce z Piszu, Michał Popławski zajął trzecie miejsce ścigając się z zawodnikami z Janczewa i Ostrołęki, Paweł Grzybowski zajął drugie miejsce po zawodniku z klubu Kolno Biega, a Tomasz Sobieraj zajął drugie zaszczytne miejsce współzawodnicząc z kolegą z klubu Włodzimierzem Puchała.

Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnym starcie.