Przaśnik prawie dogonił Jednorożca :)

10.07.2022r. Przaśniki pogoniły jednorożca i robili co mogli by go dogonić. Gdzie goniliśmy, oczywiście na biegu w Jednorożcu. W biegu wystartowało dziewięcioro Przaśników i wszyscy spisali się na medal ale to Roksana Grabowska była najlepsza z kobiet i zajęła zaszczytne I miejsce open. Na pochwałę zasługuje też Renata Majdowska która zajęła I miejsce w kategorii wiekowej K-40, ale to jeszcze nie koniec nasza drużyna KS Przaśnik Przasnysz zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej. W skład drużyny wchodzili Roksana Grabowska, Tomasz Sobieraj, Paweł Grzybowski i Marek Majdowski. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom którzy ukończyli bieg.
KS Przaśnik Przasnysz pragnie pogratulować drużynie Jednorożec robi co może za perfekcyjnie przygotowany bieg i życzyć kolejnych równie udanych imprez biegowych.