Przaśnik w Czerwonce Włościańskiej

WITAJCIE !!!
W ubiegłą niedzielę tj. 27.06.2021r. reprezentanci KS Przaśnik ruszyli na Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej do Czerwonki Włościańskiej.
Przywitało nas tam piękne słoneczko, które podgrzało również atmosferę rywalizacji wśród biegaczy. Na starcie stanęło dziewięciu naszych reprezentantów i wszyscy spisali się wyśmienicie. Jako pierwszy z Przaśników dystans 5km ukończył Michał Popławski, niestety ciut zabrakło do podium (następnym razem będzie lepiej ).
II miejsce M-50 Puchała Włodzimierz
Dodatkowo nasi reprezentanci wystawili dwie drużyny, które zajęły II i III miejsce na podium w kategorii drużyn.
Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy sił w nogach w następnych zawodach biegowych.
Zapraszamy na treningi biegowe w poniedziałki i czwartki o godzinie 19 na MOSiR w Przasnyszu.