Relacja kilometrówka

Listopadowa edycja zabawy biegowej pod nazwą „Przasnyska kilometrówka” została oficjalnie zakończona. We wtorek 10.12.2019 r. odbyła się uroczysta dekoracja zwycięskich drużyn.

Zabawa polegała na przebiegnięciu jak największej ilości kilometrów przez drużynę złożoną z 5 osób w czasie jednego miesiąca – listopada. Zawodnicy mieli pełną dowolność wyboru trasy i terminu biegów. Wyniki były zbierane na podstawie danych z aplikacji elektronicznych dedykowanych biegaczom. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Zawodnicy ostro przystąpili do rywalizacji już od pierwszego dnia. Intensywność treningów była naprawdę imponująca, Niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia, zmęczenia mięśni i obowiązków domowym biegacze przemierzali niesamowite odległości. Niekiedy treningi odbywały się dwa razy dziennie. Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko niezależnie od poziomu zaawansowania.

Ostatecznie w „kilometrówce” zwyciężyła drużyna: SPRINTERZY OSKARA, która łącznie przebiegła – 1282 km. Drugie miejsce zajęła ekipa SZWAGRY I SZWAGIERKI przebiegając 1014 km. Trzecie miejsce zajęła drużyna IDĘ BIEGAĆ z wynikiem: 955 km. W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjni byli: Magdalena Tabaka, która w ciągu miesiąca przebiegłą 269 km oraz Daniel Kiełek z niesamowitym wynikiem – 443 km.

Zwycięzcy indywidualni i najlepsze drużyny otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród. Dostępne w GALERII.