ZMIANA REGULAMINU I FORMY ZAWODÓW !!!

ZMIANA REGULAMINU I FORMY ZAWODÓW !!!

!!! UWAGA !!!
Z uwagi na aktualną sytuację związaną z epidemią zawody „Bieg o Puchar Wójta Gminy Czernice Borowe” w ramach cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej zostaną przeprowadzone w formie zdalnej.
W związku z powyższym regulamin zawodów został zmodyfikowany i dostosowany do nowej formy prowadzenia zawodów.
W nowej formule zawodnicy będą pokonywać wybrany dystans (1 km, 5 km lub 10 km) indywidualnie w dowolnie wybranym miejscu, ale w czasie trwania zawodów tj. od soboty 03.10.2020 r. do poniedziałku 05.10.2020 r.
Uzyskane rezultaty należy samodzielnie zmierzyć za pomocą urządzeń elektronicznych i aplikacji (np.: endomondo) i przesłać zrzut z aplikacji na maila klub@przasnik.pl dołączając zdjęcie zawodnika. Dane muszą zawierać: datę biegu, dystans i czas biegu.
Na podstawie przesłanych wyników zostanie utworzona klasyfikacja zawodów.
Każdy uczestnik otrzyma specjalny medal pamiątkowy.
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za zajęcie trzech pierwszych miejsc w kategorii OPEN w biegach na 1 km, 5 km i 10 km otrzymają specjalne statuetki.
Uroczysta dekoracja zwycięzców odbędzie się w dniu 08.10.2020 r. (czwartek) o godz. 19.00 na stadionie miejskim w Przasnyszu.
Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy oraz spełnienie warunków regulaminowych. (Lista startowa zawodników zgłoszonych do tej pory pozostaje ważna dla zdalnej formy zawodów. Nie trzeba zapisywać się ponownie.)
Opłata startowa za udział w zawodach wynosi 20 zł dla wszystkich zawodników.
Ogólne zasady dotyczące udziału w cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej pozostają bez zmian.
Każdy zawodnik, który weźmie udział we wszystkich zawodach cyklu zostanie ujęty w klasyfikacji generalnej zawodów i zdobędzie Koronę Ziemi Przasnyskiej.
Medale z poszczególnych biegów są zaprojektowane w taki sposób by w połączeniu utworzyły układankę w kształcie całego powiatu przasnyskiego.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą regulaminu zawodów. Wszelkich modyfikacji dokonano w trosce o nasze wspólne dobro.
Szczegóły dotyczące zawodów w REGULAMINIE biegu na stronie: przasnik.pl/korona-ziemi-przasnyskiej.
Zachęcamy do udziału w zawodach.
Close Menu