Bieg o Puchar Wójta Gminy Krasne 25.07.2021

Bieg o Puchar Wójta Gminy Krasne 25.07.2021

DO BIEGÓW ZOSTAŁO:

Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz serdecznie zaprasza na kolejne zawody sportowe pod nazwą Bieg o Puchar Wójta Gminy Krasne”
Zawody odbędą się w niedzielę 25.07.2021 r. w miejscowości Krasne.
Zawodnicy będą rywalizować na dystansie 1 km (najmłodsi) oraz 5 km i 10 km. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pięknym parku na terenie Stadniny Koni Krasne Sp. z o.o.
Każdy zawodnik po pokonaniu trasy otrzyma pamiątkowy odlewany medal. W pakiecie startowym oprócz numeru startowego znajdzie się wodoodporne etui na telefon i napój izotoniczny. 

Koszt pakietu to 20zł dla każdego niezależnie od wieku i dystansu.

Czas biegu zostanie zmierzony profesjonalnym elektronicznym pomiarem a każdy zawodnik otrzyma wynik w wiadomości SMS. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczek każdego biegu oraz zwycięzcy 7 kategorii wiekowych zostaną wyróżnieni specjalnymi statuetkami. 

Dodatkowo zwycięzca głównego biegu na dystansie 10 km otrzyma specjalna nagrodę którą wręczy Prezes STADNINY KONI KRASNE SP. Z O.O.

Nie zabraknie również pysznej zupy regeneracyjnej.

Do wylosowania m.in. Rower KROSS Hexagon 3.0 oraz Voucher na 300zł do wydania w sklepie F.H.U. Studio Sport Krzysztof Głodkowski w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury 17i

Zapraszamy do zapisów !!!

Close Menu