Charytatywny Bieg Tyłem dla Szymka – zapraszamy pomagać !

Charytatywny Bieg Tyłem dla Szymka – zapraszamy pomagać !

Jednorożec robi co może oraz KS Przaśnik Przasnysz zapraszają do udziału w charytatywnej zabawie sportowej „Bieg tyłem dla Szymka”. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim w Przasnyszu w niedzielę 21.08.2022 r. w godz. 14.00 – 18.00. Zawody będą częścią sportowego pikniku rodzinnego organizowanego przez Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz w celu zebrania środków na leczenie Szymonka Kozickiego.
Zabawa „Bieg tyłem dla Szymka” polega na pokonaniu 1 okrążenia na stadionie biegnąc tyłem. Dla młodszych zawodników dystans będzie skrócony do 100 m. Dystans można pokonać indywidualnie lub w grupach. Czas biegu zostanie zmierzony i ujęty w klasyfikacji generalnej. Próby można poprawiać dowolną ilość razy. Do klasyfikacji końcowej zalicza się najlepszy wynik. Zabawa będzie trwać od 14.00 do 18.00.
Każdy zawodnik za udział w zawodach otrzyma pamiątkowy medal oraz specjalną przypinkę. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w grupie starszych i młodszych zostanie wyróżnione symbolicznym pucharem. Dekoracja zwycięzców odbędzie się po zakończeniu rywalizacji po godz. 18.00.
Opłata za udział w zawodach jest dobrowolna. Całość zebranych datków zostanie przekazana na rzecz zbiórki dla Szymona Kozickiego.
Zapraszamy do udziału w zabawie. Stadion miejski w Przasnyszu godz. od 14.00 do 18.00. Zabawa gwarantowana a cel szczytny.
Close Menu