Charytatywny triatlon dla Szymka !

Charytatywny triatlon dla Szymka !

Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz włącza się do udziału w festynie charytatywnym dla Szymka.
Impreza, której celem jest wsparcie finansowe leczenia Szymonka Kozickiego z Jaciążka odbędzie się na rynku w Przasnyszu 24.07.2022 r. w godz. 12.00 – 20.00.
Impreza jest organizowana przez Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz oraz AMK Rzemieślnik, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu oraz 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.
Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji: dmuchańce, kiermasz, pokazy, występy artystyczne, kabaret i wile innych.
KS Przaśnik Przasnysz w ramach festynu zorganizuje zabawę sportową pod nazwą „Charytatywny Triatlon dla Szymka”.
Zabawa będzie polegała na pokonaniu trzech okrążeń wokół przasnyskiego rynku trzema różnymi sposobami nawiązującymi do trzech dyscyplin triatlonu. Pierwsze okrążenie zawodnicy pokonają na rowerze – tyle, że dziecięcym. Drugie pobiegną ale w siedmiomilowym butach tj. gumofilcach i ostatnie zamiast pływać w wodzie przebiegną ale po odpowiednim nawodnieniu tj, wypijać 0,5 litra wody.
Czas pokonania „triatlonu” zostanie zmierzony i umieszczony na liście wyników. Na zakończenie imprezy zdobywcy 3 najlepszych wyników zostaną wyróżnieni pucharami. Każdy zawodnik, który weźmie udział w zabawie otrzyma pamiątkowy medal na mecie.
Zawodnicy będą startować pojedynczo w kolejności zgłoszeń. Próby pokonania trasy można będzie powtarzać by poprawić wynik. Impreza będzie trwała w godzinach: 14.00-18.00.
Wysokość opłaty startowej za udział w zabawie jest dobrowolna i w całości zostanie przekazana na zbiórkę dla Szymka.
Rower, który będzie wykorzystany do zabawy będzie przekazany na licytację, oczywiście o ile dotrwa do końca zawodów.
Serdecznie zapraszamy do udziały w nasze zabawie oraz całym festynie.
Startujemy 24.07.2022 na rynku w Przasnyszu od godz. 12.00. Zabawa „Charytatywny Triatlon dla Szymka” w godzinach: 14.00-18.00.
https://www.siepomaga.pl/szymon-kozicki
 
Close Menu