III ETAP ZIMNARA ZA NAMI !!!

III ETAP ZIMNARA ZA NAMI !!!

Trzeci etap ZiMNaRa rozegrano 18.01.2020 r. Punktualnie o 10.00 na trasę biegu ruszyło 72 zawodników. Pogoda wyjątkowo sprzyjała. Kilka stopni na plusie i niewielki wiatr nie stanowił żadnej przeszkody. Duża część zawodników wykorzystała okazję i poprawiła najlepsze w tym sezonie wyniki.
Doskonały występ zanotował zwycięzca biegu głównego Damian Urbaniak. Reprezentant Jednorożec robi co może uzyskał czas 28:44 i po raz drugi z rzędu stanął na najwyższym miejscu podium.
Drugi na mecie zameldował się Marek Majdowski z KS Przaśnik Przasnysz z wynikiem 29:05.
Ostatnie miejsce podium zajął Kacper Waszkiewicz z KS Maków Biega, który trasę pokonał w 29:21.
Wśród pań po raz trzeci triumfowała Anna Urbaniak z Jednorożec robi co może (31:57).
Zapowiada się, że tegoroczny rok zdominuje rodzina Urbaniaków z Jednorożec robi co może. Ania i jej Syn Damian nie dali rywalom żadnych szans i z pewnością nie zamierzają odpuszczać do końca zawodów.
Drugą kobietą na dystansie 7 km była Marta Smolińska (35:08) z KS Przaśnik Przasnysz, która pokonała klubową koleżankę Magdalenę Tabakę (35:44).
Cała czołówka zawodników zanotowała najlepsze w tym roku wyniki.
Na krótszym dystansie 3,5 km podobnie jak w zeszłym tygodniu zwyciężył Mateusz Goliaszewski (15:09)z Przasnysza.
Drugi do mety dotarł Mateusz Czaplicki (15:11) z Przasnysza. Trzecie miejsce zajął kolejny reprezentant Jednorożec robi co może Przemysław Borczak (15:28).
Wśród pań na krótkim dystansie triumfowała Julia Cichocka z KS Przaśnik Przasnysz umacniając się na miejscu lidera w klasyfikacji generalnej. To już trzecie zwycięstwo tej zawodniczki.
Drugie miejsce zajęła debiutantka w zawodach Karolina Borowa (19:13) reprezentująca KS Przaśnik Przasnysz.
Na ostatnim miejscu podium stanęła Joanna Borczak (19:27) z Jednorożec robi co może.
Zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich biegach mają już połowę ZiMNaRa za sobą. Oficjalnie połowę zawodów będziemy świętować po 4 etapie w dniu 25.01.2020 r. Tradycyjnie z tej okazji zostanie zorganizowane ognisko zaraz po rozegraniu czwartego biegu.
Nadal można dołączyć do rywalizacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich śmiałków na kolejny bieg w sobotę 25.01.2020. Startujemy punktualnie o 10.00 z parkingu przy wieży kontroli lotów przasnyskiego lotniska.
Do zobaczenia na starcie.

PS: Wyniki i więcej zdjęć na stronie: http://przasnik.pl/zimnar/

Close Menu