IV Etap ZiMNaRa za Nami !!!

IV Etap ZiMNaRa za Nami !!!

Czwarty etap ZiMNaRa zakończył pierwszą połowę zimowych zmagań. W biegu 28.01.2023 wystartowało 42 zawodników. Dla tych, którzy zerwali się skoro świt by stawić się na starcie biegu czekała wspaniała przygoda. Doskonałe warunki pogodowe i świetna atmosfera pobudzały endorfiny i radość wprost kipiała z zawodników. Okoliczności przyrody były niesamowicie sprzyjające. Nawierzchnia lotniska przypominała miękki trawiasty dywan pokryty białą kołderką, do tego piękny słoneczny dzień i brak wiatru wywoływały euforię wśród biegaczy. Te wyjątkowe warunki w pełni wykorzystał lider zawodów Rafał Smoliński, który po prostu uciekł za widnokrąg całej stawce zawodników nie pozostawiając żadnych wątpliwości w temacie „kto rozdaje karty na ZiMNaRze”. Pozostali zawodnicy również mogli się pochwalić świetnym występem bo etap okazał się jednym z najszybszych w tym sezonie.
Gratulujemy wszystkim udziału i doskonałych wyników, zapraszamy do zabawy nowych niezdecydowanych dotąd zawodników. Kolejny bieg w sobotę 04.02.2023 o godz. 10.00.
Szczegółowe wyniki na stronie: www.catchtime.pl/wyniki
Na stronie znajdują się również wyniki klasyfikacji generalnej gdzie można także sprawdzić jak wygląda prognozowana lista końcowa 🙂

ZDJĘCIA W GALERII

Close Menu