IV Przasnyska Mila + Warsztaty Ekologiczne

IV Przasnyska Mila + Warsztaty Ekologiczne

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji zawodów „Przasnyska Mila”
Zawody będą częścią obchodów dni patrona Miasta Przasnysz – św. Stanisława Kostki. Tradycyjnie impreza odbędzie się na stadionie miejskim w Przasnyszu i będzie się składać z 5 biegów: głównego na dystansie 1 mili (4 okrążenia na stadionie) oraz biegów dla dzieci na dystansach 200 m, 400 m i 1 km.
Na uczestników poza emocjami rywalizacji czekają piękne odlewane medale. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki zostaną wyróżnieni specjalnymi statuetkami.
W zawodach na dystansie 1 mili prowadzony będzie elektroniczny pomiar czasu. Każdy zawodnik po ukończeniu biegu otrzyma wiadomość SMS ze osiągniętym wynikiem.
W czasie zawodów będą prowadzone warsztaty ekologiczne zgłębiające wiedzę z zakresu segregacji odpadów i wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Na zakończenie warsztatów odbędzie się konkurs wiedzy w którym będzie można wygrać ekologiczne gadżety. Prawidłowe odpowiedzi będą nagradzane solarnym powerbankiem.
Zapraszamy do udziału w sportowej zabawie i warsztatach ekologicznych na stadionie miejskim w Przasnyszu – piątek 16.09.2022. Rozpoczęcie imprezy – 16.00. Biegi rozpoczynamy od godz. 17.00. Dekoracja zwycięzców i konkurs ekologiczny – godz. 18.00.
Więcej szczegółów i zapisy pod linkiem: http://przasnik.pl/iv-przasnyska-mila/
 
Close Menu