Piknik militarny na Biegu Tropem Wilczym!!!

Piknik militarny na Biegu Tropem Wilczym!!!

Zapraszamy do udziału w pikniku militarnym z okazji Święta Wojska Polskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15.08.2021 r. w Szkole podstawowej nr 3 w Przasnyszu przy ul. Orlika 48.
Głównym wydarzeniem pikniku będzie Bieg Tropem Wilczym, organizowany w całym kraju dla upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych. W ramach biegu będą zorganizowane dwa biegi główne na dystansach: 1963 m i 5 km oraz bieg honorowy na dystansie 1 km. Każdy uczestnik biegów głównych otrzyma specjalny odlewany medal pamiątkowy, komiks „Wilcze tropy” oraz okolicznościową koszulkę z wizerunkiem Żołnierzy Wyklętych. Najlepsi zawodnicy wśród kobiet i mężczyzn zostaną wyróżnieni specjalnymi statuetkami.
Dodatkowo będzie zorganizowany bieg honorowy, w którym nie będzie prowadzony pomiar czasu ani klasyfikacja. Uczestnicy honorowo pokonają 1 km dla upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych i uczczenia Święta Wojska Polskiego. Każdy otrzyma na mecie pamiątkowy drewniany medal.
Oprócz biegu w czasie imprezy będzie odbywał się piknik militarny z wieloma atrakcjami o tematyce wojskowej i nie tylko. Między innymi zorganizowana zostanie wystawa sprzętu wojskowego. Każdy będzie miał okazję z bliska zapoznać się z wojskowym ekwipunkiem.
Wiele atrakcji zapewni I Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie. Dzięki uprzejmości Liceum w czasie pikniku będzie można sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy ASG oraz strzelnicy paintball. Będzie można również porzucać specjalnym nożem do celu. Najmłodsi będą mieli okazję przejechać się quadem. Na terenie pikniku zorganizowany będzie również naziemny pokaz spadochronowy.
W czasie imprezy odbędą się również profesjonalne warsztaty kulinarne z udziałem specjalnego gościa.
Zapraszamy serdecznie do udziału w Biegu Tropem Wilczym oraz pikniku militarnym.
Close Menu