DO BIEGÓW ZOSTAŁO:

Zapraszamy do udziału w ostatnich zawodach Korony Ziemi Przasnyskiej „Przasnyska Strefa” w dniu 04.09.2022 r. Tym razem zawody odbędą się na terenie przasnyskiej strefy gospodarczej a zawodnicy wystartują spod wieży kontroli lotów Aeroklubu Północnego Mazowsza. Bieg główny będzie liczył nieco ponad 7 km. Zawodnicy pokonają pełną pętlę wokół przasnyskiej strefy ekonomicznej. Tradycyjnie poza głównym biegiem odbędą się również 3 biegi towarzyszące dla najmłodszych na dystansach: 200 m, 500 m i 1 km.
Jak zawsze na każdego zawodnika, który ukończy bieg będzie czekał piękny odlewany medal. Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary i dyplomy. W biegu głównym puchary otrzymają również zwycięzcy kategorii wiekowych.
Tradycyjnie na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu drobnych nagród rzeczowych oraz specjalnej nagrody: roweru górskiego.
Zawody będą ostatnim etapem tegorocznego cyklu Korony Ziemi Przasnyskiej. Po zakończeniu biegu nastąpi podsumowanie całego cyklu oraz uroczysta dekoracja zwycięzców kategorii generalnej. Dodatkowo zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich biegach i zostali sklasyfikowani w generalce otrzymają specjalne pamiątkowe trofea za ukończenie Korony Ziemi Przasnyskiej 2022.
W czasie imprezy będą zapewnione dodatkowe atrakcje: pokaz sprzętu wojskowego wystawionego przez żołnierzy z 5MBOT z Ciechanowa, występ zespołu Przasnyscy Orelowcy ze składu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, wojskowa grochówka oraz spotkanie z gościem specjalnym – mistrzem Polski w biegu na 100 km i w biegu 6-cio godzinnym oraz kilkukrotnym zwycięzcą Wings For Life – Dariuszem Nożyńskim. Darek, który pochodzi z Przasnysza posiada na swoim koncie wiele innych imponujących sukcesów i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli cennych wskazówek. Tydzień przed zawodami (27.08) Darek weźmie udział w mistrzostwach świata na 100 km w Berlinie, więc trzymamy kciuki za kolejne imponujące trofeum.
Zapraszamy do wspaniałej zabawy i sportowej rywalizacji.
Zawody są organizowane dzięku wsparciu i pomocy naszych partnerów:
– Miasto Przasnysz
– Starostwo Powiatowe Przasnysz
– Bank Spółdzielczy w Przasnyszu
– 2. Ośrodek Radioelektroniczny
– 5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
– Aeroklub Północnego Mazowsza
Szczegóły w REGULAMINIE.

Close Menu