Tour de strefa – półmetek

Tour de strefa – półmetek

WITAJCIE !!!
Tour de Strefa już za połową.
Tour de Strefa to rywalizacja prowadzona w formie zdalnej polegająca na pokonaniu jednej pętli wokół przasnyskiej strefy ekonomicznej na rowerze, rolkach lub biegiem. Uczestnicy pokonują trasę w wybranym przez siebie terminie i w dowolny sposób. Rezultaty zapisują w aplikacji i wysyłają na maila. Na tej podstawie tworzona jest klasyfikacja zawodników. Zawodnicy mogą powtarzać swoje próby by poprawić wynik. Do klasyfikacji brany jest najlepszy rezultat. Zabawa trwa do końca maja.
Za nami już połowa rywalizacji. Jak na razie najlepszy wynik w kategorii biegaczy odnotował Maciej Smoliński z Przasnysza pokonując ponad 7-mio kilometrową trasę w 29 minut i 3 sekundy. Wśród rowerzystów prowadzi reprezentant KS Przaśnik Przasnysz Rafał Smoliński z czasem 11:59. W kategorii rolki dominują Ania i Jarek Krzyżanowscy z Przasnysza, którzy pętlę strefy przemierzyli w rekordowych tempach uzyskując końcowy wynik odpowiednio 19:34 i 15:33. Z takimi wynikami mogą podjąć rywalizację z niejednym rowerzystą.
W rywalizacji mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku, czego przykładem jest Natalia Sapieha (8 lat), która pokonała dystans na rowerze w czasie 25:42. Gratulujemy !
Niektórzy zawodnicy próbują swoich w dwóch a nawet w trzech konkurencjach. Organizatorzy rozważają wprowadzenie dodatkowej kategorii – triathlon dla zawodników, którzy wystartują we wszystkich 3 dyscyplinach.
Rywalizacja jest otwarta, nie wymaga zapisów i potrwa do końca maja,
Zapraszamy do udziału
Close Menu