Orły Przasnysz znowu w akcji 

Nasza juniorska drużyna Orły Przasnysz wzięła udział w turnieju hokeja na rolkach w Lublinie.
Orły rywalizowały z drużynami
– LHT Lublin,
– Wybieram Hokej Siedlce
– Sandecja Nowy Sącz.
Nasi zawodnicy znowu pokazali prawdziwego ducha walki. Niepełny skład naszej drużyny uzupełnili zawodnicy z zaprzyjaźnionych drużyn z Siedlec i Lublina, za co ogromne DZIĘKI.