VI Etap ZiMNaRa za Nami !!!

VI Etap ZiMNaRa za Nami !!!

Szósty etap ZiMNaRa (11.02) już za Nami. Dzisiejsza wietrzna i wilgotna aura nie zachęcała do biegu jednak wiatr sprzyjał zawodnikom. Ten etap można uznać, jak do tej pory, za najszybszy w tegorocznym ZiMNaRze !!!
Wśród zwycięzców nie było niespodzianek. Najwyższe miejsca na podium zajęli liderzy zawodów: na długim dystansie triumfował Rafał Smoliński (26:30) z KS Przaśnik oraz Anna Urbaniak (33:50) z Jednorożec robi co może osiągając najlepsze czasy w tegorocznym ZiMNaRze. Na połowie dystansu pierwsze miejsca zajęli Marek (14:34) i Renata (16:39) Majdowscy którzy też odnotowali najlepsze wyniki.
Po tym etapie już 11 uczestników zakończyło wymagany dystans maratonu oraz 9 uczestników dystans półmaratonu. Dla Nich wielki szacun za systematyczność!
Jednak 12 maratończyków i 4 półmaratończyków mogą w następnym etapie (18.02) zamieszać w generalnej tabeli. Przypominamy również, że osoby które się zapisały i chcą zakończyć ZiMNaRa oraz otrzymać dyplom i medal mogą przebiec konkretne etapy zdalnie i wysłać wyniki na adres klubu.
Do zakończenia zawodów postały jeszcze 2 biegi.
Zapraszamy na kolejny etap – sobota 18.02.2023.
 
ZDJĘCIA W GALERII !
Close Menu