31 maja nasi najmłodsi zawodnicy wystartowali w VIII edycji biegu Zabiegany Brzdąc, który jak co roku zgromadził tłumy młodych sportowców. Na starcie stanęło około 190 uczestników, a całemu wydarzeniu towarzyszyły sportowe emocje, mnóstwo uśmiechu, świetna atmosfera i oczywiście masa nagród dla dzieci 

Nasi reprezentanci spisali się znakomicie!
Oprócz medalistów nasze barwy reprezentowali również:
Dziękujemy Wam za walkę, zaangażowanie i godne reprezentowanie KS Przaśnik. Jesteśmy dumni z każdego startu, niezależnie od miejsca na mecie 


Ogromne podziękowania kierujemy także do organizatorów za przygotowanie kolejnej świetnej imprezy dla najmłodszych zawodników. Takie wydarzenia pokazują, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i aktywnie spędzony czas 


Brawo dla wszystkich naszych małych wojowników! 







