Zawody hokejowych Gwiazd

Zawody hokejowych Gwiazd

KS Przaśnik Przasnysz wraz z drużyną hokeja na lodzie Orły Przasnysz zapraszają na wyjątkowe sportowe wydarzenie pod nazwą „Zawody hokejowych gwiazd”. Zawody odbędą się na krytym lodowisku w Przasnyszu w niedzielę 26.11.2023 r.
Zawody są kierowane do najmłodszych pasjonatów hokeja na lodzie. Zapraszamy do udziału w imprezie dzieci i młodzież posiadających podstawową umiejętność gry w hokeja na lodzie. Chętnych, którzy nie czują się jeszcze zbyt pewnie na lodzie z kijem hokejowych zapraszamy na nasz treningi hokeja. Po otwarciu lodowiska (w połowie listopada) treningi będą prowadzone na lodowisku, a do tego czasu trenujemy hokeja na rolkach (więcej informacji na FB Orły Przasnysz).
Zawody będą złożone z dwóch części: mini turnieju hokeja na lodzie oraz indywidualnym pokonywaniu specjalnego toru przeszkód.
Zawodnicy podzieleni na 4 drużyny rozegrają między sobą po dwa mecze hokeja. Najlepsze drużyny zostaną wyróżnione pucharem. Po rywalizacji drużynowej każdy z uczestników pokona na czas specjalny tor przeszkód. Trzech najszybszych zawodników i zawodniczek otrzyma puchary za zwycięstwo. Ponadto każdy uczestnik otrzyma specjalny pamiątkowy medal i dyplom za udział w zawodach.
Impreza będzie miała profesjonalną oprawę muzyczną prowadzoną przez Agencję Eventową PartyMakers Aleksander Kwiatkowski. Czas przejazdu toru przeszkód zmierzy firma CatchTime. Klasyfikacja zawodników będzie wyświetlana na bieżąco na ekranie monitora.
Gwarantujemy niesamowitą gorącą sportową atmosferę. Dla tych, którym będzie dokuczała niska temperatura na lodowisku będą przygotowane ciepłe napoje i przekąski oraz gorący posiłek w postaci pysznej zupki.
Zainteresowanych udziałem w zawodach prosimy o zgłaszanie drogą elektroniczną na stronie : https://catchtime.pl/zawody-hokejowych-gwiazd-2023.
 Dodatkowym warunkiem udziału w zawodach będzie wzięcie udziału w treningu przygotowawczym w tygodniu poprzedzającym zawody. Podczas tego treningu zostanie przeprowadzona weryfikacja uczestników, podział na drużyny oraz trening w na torze przeszkód.
Patronat nad imprezą objął Starosta Przasnyski oraz Burmistrz Miasta Przasnysz.
,,Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”
Close Menu